Preskočiť na obsah
Martin Eštok

Stavebníctvo

Martin Eštok

Stolárske práce

Obec
Skrabské
Od roku
2004
IČO
40 998 339

Martin Eštok

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
094 33 Skrabské
Na trhu od
1. mája 2004
IČO
40 998 339
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.32)
Stolárske práce

Podnikanie v číslach

22
rokov na trhu
2004
rok vzniku
20
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Martin Eštok

Martin Eštok – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Skrabské. Podniká od 1. mája 2004.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Stolárske práce“ (43.32). Predmet podnikania tvorí 20 položiek, napríklad zámočníctvo, kúrenárske práce a lešenárske práce.

Základné údaje

Obchodné meno
Martin Eštok
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
40 998 339
Dátum vzniku
1. mája 2004
Miesto podnikania
094 33 Skrabské
Živnostenský register
Okresný úrad Vranov nad Topľou, vložka č. 790-7846
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.32)
Stolárske práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Martin Eštok zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 20 položiek.

  • Zámočníctvo

  • Kúrenárske práce

  • Lešenárske práce

  • Prípravne práce pre stavbu

  • Demolácie, zemné a búracie práce

  • Bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín

Zobraziť všetkých 20 položiek predmetu činnosti
  • Zámočníctvo
  • Kúrenárske práce
  • Lešenárske práce
  • Prípravne práce pre stavbu
  • Demolácie, zemné a búracie práce
  • Bkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
  • Mietkárske práce
  • Maliarske, natieračské a sklenárske práce
  • Montáž sadrokartónu
  • Stavebné izolácie proti vlhkosti
  • Montáž polystyrénových systémov
  • Montáž okien a dverí
  • Maloobchod v rozsahu voľných živností
  • Jednoduchá drevovýroba
  • Jednoduchá kovovýroba
  • Upratovacie práce
  • Pravy a údržba elektrických strojov a prístrojov
  • Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie
  • Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • Príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Martin Eštok?

Miesto podnikania je v obci 094 33 Skrabské.

Čím sa Martin Eštok zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Stolárske práce“ (43.32). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: zámočníctvo; kúrenárske práce; lešenárske práce; prípravne práce pre stavbu.

Aké je IČO – Martin Eštok?

IČO je 40 998 339.

Odkedy podniká Martin Eštok?

Podnikanie začalo 1. mája 2004. Na trhu pôsobí 22 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Martin Eštok podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese martin-estok.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.